Učebna 7 (FAMU)

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2019/2020:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
311SAW
Scriptwriting Adaptation Workshop

PAPOUŠKOVÁ E.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
373DFT1
Dějiny audiovizuálních teorií 1

KLUSÁKOVÁ V.
12:20–13:55
(přednášková par. 1)
Út
311FOC
Focus On Film History

BERGAN R.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
305DR1
Dílna 1. ročníku 1

VLACH J.
14:50–16:25
(paralelka 1)
od 1.10.
304OSV3
Osvětlování 3

ŠPELDA J.
16:30–18:05
(přednášková par. 1)
311UNF
Filming The Unfilmable

TAYLOR N.
18:10–19:45
(přednášková par. 3)
St
702FAOU3
Anglický jazyk pro odborné účely 3

BARTŮŇKOVÁ H.
12:45–14:15
(paralelka 1)
Paralelka č. 1 je určena MGR studentům oborů: Střih, Zvuková tvorba, Kamera.
702FAOU3
Anglický jazyk pro odborné účely 3

BARTŮŇKOVÁ H.
14:30–16:00
(paralelka 2)
Paralelka č. 2 je určena MGR studentům oborů: AVS, Animace, Fotografie, Restaurace fotografie
373MOM1
Moc obrazu, obraz moci 1

ŠERÝ L.
16:30–18:05
(přednášková par. 1)
301OSKSD1
Oborový seminář KSD 1

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
301OSKSD3
Oborový seminář KSD 3

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
301OSKSD5
Oborový seminář KSD 5

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
301OSKSD7
Oborový seminář KSD 7

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
301OSKSD9
Oborový seminář KSD 9

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
Čt
373DVU3
Dějiny a teorie výtvarného umění a architektury 3

CZUMALO V.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Út 14:50–16:25 Jiří VLACH 305DR1
Dílna 1. ročníku 1
od 1.10. paralelka 1
St 12:45–14:15 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU3
Anglický jazyk pro odborné účely 3
Paralelka č. 1 je určena MGR studentům oborů: Střih, Zvuková tvorba, Kamera. paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD1
Oborový seminář KSD 1
paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD3
Oborový seminář KSD 3
paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD5
Oborový seminář KSD 5
paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD7
Oborový seminář KSD 7
paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD9
Oborový seminář KSD 9
paralelka 1
St 14:30–16:00 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU3
Anglický jazyk pro odborné účely 3
Paralelka č. 2 je určena MGR studentům oborů: AVS, Animace, Fotografie, Restaurace fotografie paralelka 2
Po 10:40–12:15 Eva PAPOUŠKOVÁ 311SAW
Scriptwriting Adaptation Workshop
přednášková par. 1
Po 12:20–13:55 Veronika KLUSÁKOVÁ 373DFT1
Dějiny audiovizuálních teorií 1
přednášková par. 1
Út 10:40–12:15 Ronald BERGAN 311FOC
Focus On Film History
přednášková par. 1
Út 16:30–18:05 Josef ŠPELDA 304OSV3
Osvětlování 3
přednášková par. 1
St 16:30–18:05 Ladislav ŠERÝ 373MOM1
Moc obrazu, obraz moci 1
přednášková par. 1
Čt 17:20–18:55 Vladimír CZUMALO 373DVU3
Dějiny a teorie výtvarného umění a architektury 3
přednášková par. 1
Út 18:10–19:45 Neil Andrew TAYLOR 311UNF
Filming The Unfilmable
přednášková par. 3

Rozvrh na letní semestr 2019/2020:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
373DFT2
Dějiny audiovizuálních teorií 2

KLUSÁKOVÁ V.
12:20–13:55
(přednášková par. 1)
Út
301SSD4
Scenáristický seminář 4

PAPOUŠKOVÁ E.
14:00–16:25
(paralelka 1)
St
702FAOU4
Anglický jazyk pro odborné účely 4

BARTŮŇKOVÁ H.
12:45–14:15
(paralelka 1)
Paralelka č. 1 je určena MGR studentům oborů: Střih, Zvuková tvorba, Kamera.
702FAOU4
Anglický jazyk pro odborné účely 4

BARTŮŇKOVÁ H.
14:30–16:00
(paralelka 2)
Paralelka č. 2 je určena MGR studentům oborů: AVS, Animace, Fotografie, Restaurace fotografie
373MOM2
Moc obrazu, obraz moci 2

ŠERÝ L.
16:30–18:05
(přednášková par. 1)
301OSKSD2
Oborový seminář KSD 2

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
301OSKSD4
Oborový seminář KSD 4

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
301OSKSD6
Oborový seminář KSD 6

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
301OSKSD8
Oborový seminář KSD 8

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
301OSKSD10
Oborový seminář KSD 10

RYŠAVÝ M.
18:10–20:35
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
Čt
311CW
Creative Writing

TAYLOR N.
10:40–12:15
(paralelka 1)
373DVU4
Dějiny a teorie výtvarného umění a architektury 4

CZUMALO V.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Út 14:00–16:25 Eva PAPOUŠKOVÁ 301SSD4
Scenáristický seminář 4
paralelka 1
St 12:45–14:15 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU4
Anglický jazyk pro odborné účely 4
Paralelka č. 1 je určena MGR studentům oborů: Střih, Zvuková tvorba, Kamera. paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD2
Oborový seminář KSD 2
paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD4
Oborový seminář KSD 4
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD6
Oborový seminář KSD 6
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD8
Oborový seminář KSD 8
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 18:10–20:35 Martin RYŠAVÝ 301OSKSD10
Oborový seminář KSD 10
v SUDÉ týdny paralelka 1
Čt 10:40–12:15 Neil Andrew TAYLOR 311CW
Creative Writing
paralelka 1
St 14:30–16:00 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU4
Anglický jazyk pro odborné účely 4
Paralelka č. 2 je určena MGR studentům oborů: AVS, Animace, Fotografie, Restaurace fotografie paralelka 2
Po 12:20–13:55 Veronika KLUSÁKOVÁ 373DFT2
Dějiny audiovizuálních teorií 2
přednášková par. 1
St 16:30–18:05 Ladislav ŠERÝ 373MOM2
Moc obrazu, obraz moci 2
přednášková par. 1
Čt 17:20–18:55 Vladimír CZUMALO 373DVU4
Dějiny a teorie výtvarného umění a architektury 4
přednášková par. 1