Celoškolní nabídka volitelných předmětů

Skrýt předměty nevyučované v aktuálním semestru
Kód Název předmětu Jazyk výuky Rozvrh ZIMNÍ SEMESTR LETNÍ SEMESTR
Vyučující zakončení kredity rozsah zakončení kredity rozsah
300MEK Ester Krumbachová a film jako magické médium česky 15:00–23:00
Bio Konvikt
Z 1 7h Zapsat
703AKR Akrobacie česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703ADC7 Akrobacie, úpoly - volitelné česky Út
08:00–09:30
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SAJK1 Anglický jazyk - konverzace (mírně pokročilí) anglicky St
14:15–15:45
Učebna CJP 204
Zapsat
702SAJK3 Anglický jazyk - konverzace (pokročilí) anglicky viz detail Z 1 Z 1 Zapsat
702SAJK2 Anglický jazyk - konverzace (stř. pokročilí) anglicky viz detail Z 1 Z 1 Zapsat
702SAA21 Angličtina - mírně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SAA22 Angličtina - mírně pokročilí česky viz detail ZK 2 2/T Zapsat
702SAB21 Angličtina - pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SAB22 Angličtina - pokročilí česky
ZK 2 2/T ZK 2 2/T Zapsat
702SAB11 Angličtina - středně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SAB12 Angličtina - středně pokročilí česky viz detail ZK 2 2/T ZK 2 2/T Zapsat
305AP1 Autorské právo 1 česky Út
13:10–14:45
Učebna KP 334 (FAMU)
Z 2 2/T Zapsat
703BOS Bojové sporty česky Út
19:30–21:00
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
311CEW Central European Cinemas within the Context of the World Cinema anglicky viz detail ZK 3 5/T ZK 3 5/T Zapsat
311CTP1 Cultural Topography of Prague 1 anglicky
09:30–14:00
Z 1 30/S Zapsat
107CT Cunningham technika česky St
14:15–15:45
černý sál
Z 2 2/T Z 2 2/T Zapsat
202DVP1 Dialogické jednání s vnitřním partnerem 1 česky viz detail Z 2 2/T Zapsat
207DVP1 Dialogické jednání s vnitřním partnerem 1 česky Z 2 2/T Zapsat
202DVP2 Dialogické jednání s vnitřním partnerem 2 česky ZK 2 2/T Předmět není vypsán
207DVP2 Dialogické jednání s vnitřním partnerem 2 česky ZK 2 2/T Předmět není vypsán
304EDW2 Digital Workflow 2 česky Po
14:00–15:35
Laboratoř dig. kinematogr.
ZK 2 2/T Zapsat
207DDI1 Divadelní dramatizace literárních děl 1 česky St
16:00–17:30
Učebna S410 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
301DAS1 Dramaturgická analýza scénáře 1 česky St
09:50–13:05
Učebna KSD 432
Z 2 26/S Zapsat
107DBM1 Dramaturgie baletu a multimediálního divadla 1 česky Čt
10:45–12:15
sekretariat
Z 3 2/T Zapsat
204DJF1 Dramaturgie jako funkce 1 česky Út
13:30–15:00
Hallerův sál
Z 1 2/T Zapsat
204DJF2 Dramaturgie jako funkce 2 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
309DAS3 Dílna (scénář) 3
 
česky Z 1 3/T Předmět není vypsán
309DAS5 Dílna (scénář) 5
 
česky Z 1 3/T Předmět není vypsán
309DAS7 Dílna (scénář) 7
 
česky Z 1 3/T Předmět není vypsán
204DHP1 Dílna s hostujícím pedagogem 1 anglicky, česky viz detail Z 1 15/S Z 1 15/S Zapsat
307DT1 Dějiny a teorie fotografie 1 česky St
14:50–18:05
Projekce FAMU
ZK 4 4/T Zapsat
307DT2 Dějiny a teorie fotografie 2
 
česky ZK 4 4/T Předmět není vypsán
373DVU1 Dějiny a teorie výtvarného umění a architektury 1 česky Čt
17:20–18:55
Učebna 7 (FAMU)
Z 1 2/T Zapsat
308DH1 Dějiny hudby 1 česky St
14:50–16:25
Seminárka KZT
Z 1 2/T Zapsat
204LDD1 Dějiny loutkového divadla v kontextech a vývojových souvislostech 1 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
204LDD2 Dějiny loutkového divadla v kontextech a vývojových souvislostech 2 česky Po
09:00–12:00
Učebna R210 (DAMU)
ZK 1 2/T Zapsat
204DES1 Dějiny scénografie 1 česky Čt
13:30–15:00
Atelier
Z 1 2/T Zapsat
204DES2 Dějiny scénografie 2 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
206URD1 Ekologie a udržitelný rozvoj v divadle anglicky, česky Z 2 Předmět není vypsán
303MFSFV Film sobě – film všem česky viz detail Z 2 12/S Zapsat
305FTS1 Filmová a televizní scénografie 1 česky Út
18:10–19:45
Učebna 4 (FAMU)
Z 1 16/S Zapsat
305FTS3 Filmová a televizní scénografie 3 česky Z 1 16/S Zapsat
305FIPR1 Filmová produkce 1 česky Po
14:00–15:35
Místnost pedagogů KP
Z 2 1/T Zapsat
304FITE Filmová technika a technologie česky Út
09:00–10:35
Učebna 1 (FAMU)
ZK 2 2/T Zapsat
302FR1 Filmová řeč 1 česky Po
17:20–18:55
Seminární místnost KR 240
Z 1 2/T Zapsat
305FM1 Filmový marketing 1 česky Čt
12:20–13:55
Učebna KP 330
Z 2 2/T Zapsat
703FIB Fit-ball česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703FLO Florbal česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SFK Francouzština - konverzace česky Po
16:00–17:30
Učebna CJP 231
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SFA21 Francouzština - mírně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SFB21 Francouzština - pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SFB22 Francouzština - pokročilí česky
ZK 2 2/T Zapsat
702SFB11 Francouzština - středně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SFA11 Francouzština - úplný začátečník česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SFA12 Francouzština - úplný začátečník česky ZK 2 2/T Zapsat
311GL1 Guest Lecture 1 anglicky Po
15:40–18:05
Projekce FAMU
Z 1 18/S Zapsat
311GL3 Guest Lecture 3 anglicky Po
15:40–18:05
Projekce FAMU
Z 1 18/S Zapsat
703GYM Gymnastika česky Po
18:00–19:30
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
309HM2 Herectví 2 - Tvorba charakteru česky viz detail Z 1 25/s Zapsat
309HM4 Herectví 4 - Stavba gagu česky viz detail Z 1 3/d Zapsat
309HM5 Herectví 5 - Animace a herectví česky viz detail Z 1 3/D Zapsat
107HT1 Historické tance 1 česky Út
16:00–17:30
bílý sál
Z 2 2/T Zapsat
107HT2 Historické tance 2 česky Z 2 2/T Předmět není vypsán
311HAN History of Animation anglicky Po
10:40–12:15
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 2/T ZK 3 2/T Zapsat
703HOR Horolezectví česky Čt
18:00–20:00
Horolezecká stěna
Z 1 4/T Z 1 4/T Zapsat
186HAS2 Hudba a slovo česky Z 1 2/T Předmět není vypsán
186HAS3 Hudba a slovo česky Po
16:30–18:00
Učebna 2057 (HAMU)
Z 1 2/T Zapsat
186HAS5 Hudba a slovo česky Po
18:00–19:30
Učebna 2057 (HAMU)
Z 1 2/T Zapsat
186HAS4 Hudba a slovo česky Z 1 2/T Předmět není vypsán
186HAS6 Hudba a slovo česky Z 1 2/T Předmět není vypsán
186HAS1 Hudba a slovo česky Po
16:30–18:00
Učebna 2057 (HAMU)
Z 1 2/T Zapsat
303MHDK Hudba jako dokument (konfliktů v dnešním světě) česky 10:00–17:00
Projekce FAMU
Z 1 7/S Zapsat
186HTD1 Hudební teorie - diplomní seminář 1 česky Z 2 2/T Předmět není vypsán
373IS1 Imaginární světy 1 česky Čt
17:20–18:55
Učebna 1 (FAMU)
ZK 2 2/T Zapsat
205IKD1 Integrační kreativní dílna: Handicap a krize jako výzva k tvořivosti 1 česky Z 1 30/S Zapsat
373ITT1 Intermediální tvorba a technologie 1 česky
12:45–16:00
Institut intermédií - Dejvice
ZK 3 6/T Zapsat
207INT1 Interpretační metody 1 česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
303IPD Investigativní postupy a dokumentární film česky St
18:10–19:45
Učebna KDT 217
Z 3 2/T Zapsat
702SIK Italština - konverzace česky Čt
14:15–15:45
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SIA21 Italština - mírně pokročilí česky Čt
10:45–12:15
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Zapsat
702SIB21 Italština - pokročilí česky Čt
14:15–15:45
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Zapsat
702SIB11 Italština - středně pokročilí česky Čt
12:30–14:00
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Zapsat
702SIA11 Italština - úplný začátečník česky Čt
09:00–10:30
Učebna CJP 204
Z 1 2/T Zapsat
207JRT1 Jan Roubal - teoretik postmoderního divadla 1 česky Z 1 2/T Předmět není vypsán
703JOG Jóga česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703KCV Kompenzační cvičení česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703KOC Kondiční cvičení česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
204KRI1 Kritický seminář 1 česky Po
14:00–15:00
Učebna R210 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
204KRI2 Kritický seminář 2 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
204KRI3 Kritický seminář 3 česky Po
14:00–15:00
Učebna R210 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
204KRI4 Kritický seminář 4 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
206KPL1 Kulturní politika ČR 1 česky St
14:15–15:45
Učebna R310 (DAMU)
ZK 3 2/T Zapsat
107LAP1 Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1 česky Čt
14:15–15:45
černý sál
Z 2 1/T Zapsat
171LH Lidský hlas česky Z 2 2/T Předmět není vypsán
301LF1 Literatura ve filmu 1 česky Čt
16:00–17:30
Učebna KSD 432
Z 1 3/T Zapsat
204LOL1 Loutkovost a loutkovitost 1 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
305MONS Marketing - orientace na spotřebitele česky Čt
14:00–15:35
Učebna KP 330
ZK 3 2/T Zapsat
373MOM1 Moc obrazu, obraz moci 1 česky St
16:30–18:05
Učebna 7 (FAMU)
Z 2 2/T Zapsat
301ML2 Moderní literatura 2 česky Po
14:00–15:35
Učebna KSD 434
Z 2 2/T Zapsat
702SNK Německá konverzace-pokročilí česky Út
10:45–12:15
Učebna CJP 231
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SNA21 Němčina - mírně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SNB21 Němčina - pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SNB11 Němčina - středně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SNA11 Němčina - úplný začátečník česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
305OVFD1 Obchodní vztahy ve filmové distribuci 1 česky Út
18:10–19:45
Místnost pedagogů KP
ZK 3 2/T Zapsat
303OS1 Otevřený seminář 1 česky Út
19:00–20:35
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
303OS3 Otevřený seminář 3 česky Út
19:00–20:35
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
303OS5 Otevřený seminář 5 česky Út
19:00–20:35
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
303OS7 Otevřený seminář 7 česky Út
19:00–20:35
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
303OS9 Otevřený seminář 9 česky Út
19:00–20:35
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
171MPHEM Percepční hodnocení jako experimetnální metoda česky Z 1 BLOK Zapsat
304PD1 Photoshop - základy digitálních triků 1 česky Po
15:40–17:15
Laboratoř dig. kinematogr.
Z 2 2/T Zapsat
703PIL Pilates česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703PLA Plavání česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
703POD Pohybové divadlo česky Čt
18:00–19:30
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SFPC1 Praktická cvičení francouzština 1 česky St
12:30–14:00
Učebna PC centra AMU
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SFPC2 Praktická cvičení francouzština 2 česky St
10:45–12:15
Učebna PC centra AMU
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
306PD1 Praktická dramaturgie 1 česky Út
13:20–16:25
Učebna KSS 311
Z 1 26/S Zapsat
302FR Praktická filmová řeč česky Z 1 Zapsat
302PFR1 Praktická filmová řeč 1 česky Z 1 Zapsat
302PFR2 Praktická filmová řeč 2
 
česky Z 1 Předmět není vypsán
305PEZ Produkce virtuální tvorby česky Čt
15:40–17:15
Učebna 6 (FAMU)
Z 2 2/T Zapsat
305PO Programování a obchod česky Út
13:10–14:45
Učebna 5 (FAMU)
ZK 3 2/T Zapsat
302PRO1 Projekce KR 1 česky Út
18:10–21:10
Projekce FAMU
Z 2 26/S Zapsat
302PRO10 Projekce KR 10
 
česky Z 2 26/S Předmět není vypsán
302PRO2 Projekce KR 2
 
česky Z 2 26/S Předmět není vypsán
302PRO3 Projekce KR 3 česky Út
18:10–21:10
Projekce FAMU
Z 2 26/S Zapsat
302PRO4 Projekce KR 4
 
česky Z 2 26/S Předmět není vypsán
302PRO5 Projekce KR 5 česky Út
18:10–21:10
Projekce FAMU
Z 2 26/S Zapsat
302PRO6 Projekce KR 6
 
česky Z 2 26/S Předmět není vypsán
302PRO7 Projekce KR 7 česky Út
18:10–21:10
Projekce FAMU
Z 2 26/S Zapsat
302PRO8 Projekce KR 8
 
česky Z 2 26/S Předmět není vypsán
302PRO9 Projekce KR 9 česky Út
18:10–21:10
Projekce FAMU
Z 2 26/S Zapsat
373PD1 Projekce a dialogy 1 česky Po
19:00–21:25
Městská knihovna - velký sál
ZK 1 3/T Zapsat
373PD3 Projekce a dialogy 3 česky Po
19:00–21:25
Městská knihovna - velký sál
ZK 1 3/T Zapsat
373PD5 Projekce a dialogy 5 česky Po
19:00–21:25
Městská knihovna - velký sál
ZK 1 3/T Zapsat
206PJE1 Projekt V. 1 česky Z 1 Z 1 Zapsat
305PR1 Právo 1 česky Út
10:40–12:15
Učebna 2 (FAMU)
ZK 3 2/T Zapsat
305PR3 Právo 3 česky Út
10:40–12:15
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 2/T Zapsat
305PUBR1 Public Relations 1 česky Út
14:50–16:25
Učebna 2 (FAMU)
Z 2 24/S Zapsat
307HP1 Přednášky hostů 1 česky St
19:00–20:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 13/S Zapsat
307HP2 Přednášky hostů 2
 
česky Z 2 13/S Předmět není vypsán
307HP3 Přednášky hostů 3 česky St
19:00–20:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 13/S Zapsat
307HP4 Přednášky hostů 4
 
česky Z 2 13/S Předmět není vypsán
307HP5 Přednášky hostů 5 česky St
19:00–20:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 13/S Zapsat
307HP6 Přednášky hostů 6
 
česky Z 2 13/S Předmět není vypsán
307HP7 Přednášky hostů 7 česky St
19:00–20:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 13/S Zapsat
307HP8 Přednášky hostů 8
 
česky Z 2 13/S Předmět není vypsán
307HP9 Přednášky hostů 9 česky St
19:00–20:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 13/S Zapsat
373DSK1 Přehled dějin světové kinematografie 1 česky viz detail ZK 2 6/T Zapsat
373DSK3 Přehled dějin světové kinematografie 3 česky St
09:00–13:55
Učebna 2 (FAMU)
ZK 2 6/T Zapsat
373DECK1 Přehled dějin české kinematografie 1 česky viz detail ZK 2 6/T Zapsat
373REK Realizace estetických kategorií ve filmu česky Čt
13:10–16:25
Seminární místnost KR 240
ZK 2 2/T Zapsat
306RMK1 Reflexe multikulturality a náboženské plurality v současné filmové tvorbě 1 česky Út
14:50–18:05
Učebna 6 (FAMU)
Z 2 24/S Zapsat
201ERP1 Rozhlasová praxe 1 anglicky Z 2 3/T Zapsat
204RUP1 Rozšířené úhly pohledu - čas, prostor a improvizace 1
 
anglicky, česky Z 1 3/T Zapsat
702SRVZ1 Ruský jazyk – nácvik výslovnosti při zpěvu 1 česky
10:45–12:15
Učebna CJP 219
Zapsat
702SRA21 Ruština - mírně pokročilí česky Po
12:30–14:00
Učebna 2026 (HAMU)
Z 1 2/T Zapsat
702SRB21 Ruština - pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SRB11 Ruština - středně pokročilí česky
12:30–14:00
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Zapsat
702SRA11 Ruština - úplný začátečník česky Po
10:45–12:15
Učebna 2026 (HAMU)
Z 1 2/T Zapsat
101MSBM Sample-based Music anglicky viz detail Z 2 BLOK Z 2 BLOK Zapsat
302SVK1 Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 1 česky Út
12:20–14:45
Projekce FAMU
Z 1 21/S Zapsat
302SVK3 Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 3 česky Út
12:20–14:45
Projekce FAMU
Z 1 21/S Zapsat
207SPZ1 Seminář praktické dramaturgie od A až do Z 1 česky Čt
14:30–16:00
Pracovna pedagogů
Z 1 2/T Zapsat
107SVB1 Seminář taneční vědy B 1 česky Z 2 1/T Zapsat
309SOS Seminář: Obrázkový technický scénář česky Po
12:20–13:55
Učebna KAT 415
ZK 2 2/T Zapsat
703TRA Skoky na trampolíně česky Čt
18:00–19:30
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
204LDS1 Specifika loutkového divadla 1 česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
703STE1 Step 1 česky
11:00–12:30
Pohybové studio AMU
Z 1 2/T Zapsat
703STT Stolní tenis česky Čt
09:00–10:30
ČOS Žižkov
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
301SVL1 Světová literatura 1 česky Út
12:20–13:55
Učebna 4 (FAMU)
Z 1 2/T Zapsat
301SVL3 Světová literatura 3 česky Čt
14:00–15:35
Učebna KSD 432
Z 1 2/T Zapsat
703TAI Tchaj-či česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
305TST1 Televizní seminář a trendy televizních formátů 1 česky Út
16:30–18:05
Místnost pedagogů KP
ZK 3 2/T Zapsat
202NEJ1 To nejlepší z českého divadla 1 anglicky Z 2 2/T Zapsat
202NEJ2 To nejlepší z českého divadla 2 anglicky Z 2 2/T Předmět není vypsán
207TPA1 Tvůrčí psaní I. 1 česky Čt
16:00–17:30
Pracovna pedagogů
ZK 4 2/T Zapsat
207TPB1 Tvůrčí psaní II. 1 česky Čt
16:00–17:30
Pracovna pedagogů
ZK 4 2/T Zapsat
204TLH1 Tělo v historii 1 česky Út
15:00–16:30
Učebna R210 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
204TLH2 Tělo v historii 2 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
207UDP1 Uvažování o divadle v perspektivě současné výtvarné teorie 1 česky Čt
13:00–14:30
Učebna S410 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
703VOL Volejbal česky St
13:00–14:30
Sokol Malá Strana
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
300MVPP Vstupní projekce prvního ročníku česky Z 1 6/H Zapsat
301DL1 Vybrané kapitoly světové literatury 1 česky St
18:10–19:45
Učebna 2 (FAMU)
Z 2 2/T Zapsat
301DD Vybrané kapitoly z dějin divadla česky viz detail Z 2 2/T Zapsat
303VPD1 Výrazové prostředky v dokumentárním filmu 1 česky Po
15:40–17:15
Sborovna KDT 211
Z 1 2/T Zapsat
373VU1 Výtvarné umění 1 česky Čt
15:40–17:15
Učebna 1 (FAMU)
ZK 2 2/T Zapsat
301VD Vývoj a dramaturgie TV forem česky St
10:40–13:05
Učebna KSD 434
Z 2 2/T Zapsat
940VPM Výzkumné a publikační metody česky viz detail ZK 6 20/S Zapsat
703ZKA Zimní kurz česky viz detail Z 1 KURZ Zapsat
171ZAK1 Základy akustiky 1 česky ZK 2 2/T Zapsat
308ZH Základy hudby česky St
16:30–18:05
Seminárka KZT
ZK 2 2/T Zapsat
703ZSE Základy sebeobrany česky Čt
13:00–14:30
Sokol Tyršův dům
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
107ZTE1 Základy taneční estetiky 1 česky Čt
14:15–15:45
učebna počítačová
Z 2 2/T Zapsat
107ZTP1 Základy taneční produkce 1 česky Čt
09:00–10:30
učebna počítačová
Z 1 1/T Zapsat
107ZM1 Základy tanečního managementu 1 česky Čt
09:00–10:30
učebna počítačová
Z 3 Zapsat
107ZM2 Základy tanečního managementu 2 česky Z 3 Předmět není vypsán
202UAH Úvod do autorského herectví anglicky, česky Čt
13:30–15:00
Učebna
Z 2 2/T Zapsat
204ELD1 Úvod do estetiky loutkového divadla 1 česky Čt
12:00–13:30
Učebna R210 (DAMU)
Z 1 2/T Zapsat
204ELD2 Úvod do estetiky loutkového divadla 2 česky ZK 1 2/T Předmět není vypsán
101UHK1 Úvod do hudební kompozice 1 česky Út
17:00–17:45
Učebna KS 1022 Gotická věž
Z 1 2/T Zapsat
101UHK3 Úvod do hudební kompozice 3 česky Út
17:45–18:30
Učebna KS 1022 Gotická věž
Z 1 2/T Zapsat
101UMAX Úvod do programování MAX česky Po
14:30–16:00
Učebna KS 1022 Gotická věž
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SCA21 Čeština pro cizince - mírně pokročilí česky
10:45–12:15
Učebna CJP 204
Z 1 2/T Zapsat
702SCB21 Čeština pro cizince - pokročilí česky St
10:45–12:15
Učebna CJP 219
Z 1 2/T Zapsat
702SCB11 Čeština pro cizince - středně pokročilí česky
12:30–14:00
Učebna CJP 204
Z 1 2/T Zapsat
702SCA11 Čeština pro cizince - úplný začátečník česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
703SEM Šerm česky viz detail Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SSK Španělština - konverzace česky
12:30–14:00
Učebna PC centra AMU
Z 1 2/T Z 1 2/T Zapsat
702SSA21 Španělština - mírně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SSB21 Španělština - pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SSB11 Španělština - středně pokročilí česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
702SSA11 Španělština - úplný začátečník česky viz detail Z 1 2/T Zapsat
305SAT2 Šíření audiovizuální tvorby 2 česky Út
16:30–18:05
Učebna KP 330
ZK 3 24/S Zapsat
308ZAF1 Žánrové filmy 1 česky St
14:50–18:05
Učebna 5 (FAMU)
ZK 2 26/S Zapsat
303ZSD1 Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 česky Čt
15:40–17:15
Učebna KDT 217
Z 1 2/T Zapsat