Učebna 4 (FAMU)

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2023/2024:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
301DSE1
Dramaturgický seminář 1


10:40–12:15
(paralelka 1)
304KRAP1
Kresebné analýzy prostoru 1

SCHMIDTOVÁ M.
14:00–16:25
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
výuka sudý týden, začátek 2.10. 2023
304EDA
Drawing and Analysis of Space

SCHMIDTOVÁ M.
14:00–16:25
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Út
301SSD3
Scenáristický seminář 3

BRDEČKOVÁ T.
09:50–13:05
(paralelka 1)
301DSE5
Dramaturgický seminář 5

KAJÁNKOVÁ L.
13:10–15:35
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
V liché týdny
301MAT
Malé texty

KAJÁNKOVÁ L.
15:40–18:05
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
4 x za semestr, v liché týdny
St
301TDP1
Seminář k teoretické diplomové práci 1

KAJÁNKOVÁ L.
09:50–12:15
(paralelka 1)
4 x v semestru, v liché týdny
311DTU3
Directing Tutorial 3

PROCHÁZKA R.
14:00–17:15
(přednášková par. 1)
311DTU5
Directing Tutorial 5

PROCHÁZKA R.
14:00–17:15
(přednášková par. 1)
Čt
301DRTR1
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 1

KAJÁNKOVÁ L.
09:50–13:05
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
V sudé týdny
301WIR1
Writer’s Room 1

KOUBEK P.
14:50–18:05
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
V sudé týdny
301WIR3
Writer’s Room 3

KOUBEK P.
14:50–18:05
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
V liché týdny

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 10:40–12:15 301DSE1
Dramaturgický seminář 1
paralelka 1
Út 09:50–13:05 Tereza BRDEČKOVÁ 301SSD3
Scenáristický seminář 3
paralelka 1
Út 13:10–15:35 Lucia KAJÁNKOVÁ 301DSE5
Dramaturgický seminář 5
V liché týdny paralelka 1
Út 15:40–18:05 Lucia KAJÁNKOVÁ 301MAT
Malé texty
4 x za semestr, v liché týdny paralelka 1
St 09:50–12:15 Lucia KAJÁNKOVÁ 301TDP1
Seminář k teoretické diplomové práci 1
4 x v semestru, v liché týdny paralelka 1
Čt 09:50–13:05 Lucia KAJÁNKOVÁ 301DRTR1
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 1
V sudé týdny paralelka 1
Čt 14:50–18:05 Petr KOUBEK 301WIR1
Writer’s Room 1
V sudé týdny paralelka 1
Čt 14:50–18:05 Petr KOUBEK 301WIR3
Writer’s Room 3
V liché týdny paralelka 1
Po 14:00–16:25 Magdalena SCHMIDTOVÁ 304KRAP1
Kresebné analýzy prostoru 1
výuka sudý týden, začátek 2.10. 2023 přednášková par. 1
Po 14:00–16:25 Magdalena SCHMIDTOVÁ 304EDA
Drawing and Analysis of Space
přednášková par. 1
St 14:00–17:15 Radim PROCHÁZKA 311DTU3
Directing Tutorial 3
přednášková par. 1
St 14:00–17:15 Radim PROCHÁZKA 311DTU5
Directing Tutorial 5
přednášková par. 1

Rozvrh na letní semestr 2023/2024:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
301DSE2
Dramaturgický seminář 2

JINDŘICHOVÁ M.
10:40–12:15
(paralelka 1)
304KRAP2
Kresebné analýzy prostoru 2

SCHMIDTOVÁ M.
17:20–19:45
(přednášková par. 1)
Út
301RT
Rozbor textu

VAJCHR M.
11:30–13:05
(paralelka 1)
301SF
Současné TV formáty

KAJÁNKOVÁ L.
14:50–18:05
(paralelka 1)
v LICHÉ týdny
St
301DRAT2
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 2

KAJÁNKOVÁ L.
10:40–13:55
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
702BC2
Basic Czech 2

STARÝ KOŘÁNOVÁ I.
14:50–16:25
(paralelka 1)
308FAZ2
Film a život 2

BARTOŠEK P.
18:10–19:45
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
301DRTR2
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 2

KAJÁNKOVÁ L.
10:40–13:55
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
301TDP2
Seminář k teoretické diplomové práci 2

KAJÁNKOVÁ L.
10:40–13:55
(paralelka 1)
v SUDÉ týdny
301TDP2
Seminář k teoretické diplomové práci 2

KAJÁNKOVÁ L.
10:40–13:05
(paralelka 1)
v LICHÉ týdny
Čt
301WIR2
Writer’s Room 2

KAJÁNKOVÁ L.
KOUBEK P.

14:50–18:05
(paralelka 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 10:40–12:15 Markéta JINDŘICHOVÁ 301DSE2
Dramaturgický seminář 2
paralelka 1
Út 11:30–13:05 Marek VAJCHR 301RT
Rozbor textu
paralelka 1
Út 14:50–18:05 Lucia KAJÁNKOVÁ 301SF
Současné TV formáty
v LICHÉ týdny paralelka 1
St 10:40–13:55 Lucia KAJÁNKOVÁ 301DRAT2
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 2
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 10:40–13:55 Lucia KAJÁNKOVÁ 301DRTR2
Dramaturgické trendy, postupy a praxe 2
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 10:40–13:55 Lucia KAJÁNKOVÁ 301TDP2
Seminář k teoretické diplomové práci 2
v SUDÉ týdny paralelka 1
St 10:40–13:05 Lucia KAJÁNKOVÁ 301TDP2
Seminář k teoretické diplomové práci 2
v LICHÉ týdny paralelka 1
St 14:50–16:25 Ilona STARÝ KOŘÁNOVÁ 702BC2
Basic Czech 2
paralelka 1
Čt 14:50–18:05 Lucia KAJÁNKOVÁ
Petr KOUBEK
301WIR2
Writer’s Room 2
paralelka 1
Po 17:20–19:45 Magdalena SCHMIDTOVÁ 304KRAP2
Kresebné analýzy prostoru 2
přednášková par. 1
St 18:10–19:45 Pavel BARTOŠEK 308FAZ2
Film a život 2
přednášková par. 1