Učebna 1 (FAMU)

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2019/2020:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
373UDAS
Úvod do audiovizuálních studií FAMU

KOŘÍNEK D.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
311FLNF
Film Language in Non-Fiction

KOPECKÁ B.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
311AS1
Acting Studio 1

ZACH O.
14:00–18:05
(paralelka 1)
311SFP1
Short Film Practical Analysis: Directing 1

MAREK P.
19:00–22:00
(přednášková par. 1)
Út
304FITE
Filmová technika a technologie

MYSLÍK J.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
305PR4
Právo 4

VYSKOČIL F.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
od 1.10.
311SA1
Script Analysis 1

KAJÁNKOVÁ L.
12:20–13:55
(přednášková par. 1)
311CHCC
Chapters from Contemporary Cinema

KLUSÁKOVÁ V.
14:00–15:35
(přednášková par. 1)
308OPR
Ozvučení prostor

DVOŘÁK J.
15:40–17:15
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
373AS1
Audiovizuální seminář 1

KOŘÍNEK D.
18:10–19:45
(paralelka 1)
311VT1
Visual Theory 1

LAZROE M.
19:50–21:25
(přednášková par. 1)
373AS3
Audiovizuální seminář 3

KOŘÍNEK D.
18:10–19:45
(paralelka 1)
373AS5
Audiovizuální seminář 5

KOŘÍNEK D.
18:10–19:45
(paralelka 1)
373AS7
Audiovizuální seminář 7

KOŘÍNEK D.
18:10–19:45
(paralelka 1)
373AS9
Audiovizuální seminář 9

KOŘÍNEK D.
18:10–19:45
(paralelka 1)
St
373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1

KLIMEŠ I.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1

KLUSÁKOVÁ V.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
307DT1
Dějiny a teorie fotografie 1

DVOŘÁK T.
14:50–18:05
(přednášková par. 1)
307HP1
Přednášky hostů 1

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP7
Přednášky hostů 7

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP3
Přednášky hostů 3

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF3
Guest Lectures 3

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF1
Guest Lectures 1

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF7
Guest Lectures 7

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP5
Přednášky hostů 5

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP9
Přednášky hostů 9

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF5
Guest Lectures 5

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF9
Guest Lectures 9

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
Čt
311IIP
Introduction to Intl Film/TV Producing

SLÁDEČEK P.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
311EEFS1
Essential Elements of Film Sound 1

Cremaschi G.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
311REM
Realm of Montage

KOPECKÁ B.
12:20–15:35
(přednášková par. 1)
373VU1
Výtvarné umění 1

JANEČKOVÁ H.
15:40–17:15
(přednášková par. 1)
373IS1
Imaginární světy 1

MALEČKOVÁ D.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)
311CAF
Czech Avant-garde Film

ČIHÁK M.
19:00–21:25
(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 14:00–18:05 Ondřej ZACH 311AS1
Acting Studio 1
paralelka 1
Út 18:10–19:45 David KOŘÍNEK 373AS1
Audiovizuální seminář 1
paralelka 1
Út 18:10–19:45 David KOŘÍNEK 373AS3
Audiovizuální seminář 3
paralelka 1
Út 18:10–19:45 David KOŘÍNEK 373AS5
Audiovizuální seminář 5
paralelka 1
Út 18:10–19:45 David KOŘÍNEK 373AS7
Audiovizuální seminář 7
paralelka 1
Út 18:10–19:45 David KOŘÍNEK 373AS9
Audiovizuální seminář 9
paralelka 1
Po 09:00–10:35 David KOŘÍNEK 373UDAS
Úvod do audiovizuálních studií FAMU
přednášková par. 1
Po 10:40–12:15 Bára KOPECKÁ 311FLNF
Film Language in Non-Fiction
přednášková par. 1
Po 19:00–22:00 Pavel MAREK 311SFP1
Short Film Practical Analysis: Directing 1
přednášková par. 1
Út 09:00–10:35 Jiří MYSLÍK 304FITE
Filmová technika a technologie
přednášková par. 1
Út 10:40–12:15 František VYSKOČIL 305PR4
Právo 4
od 1.10. přednášková par. 1
Út 12:20–13:55 Lucia KAJÁNKOVÁ 311SA1
Script Analysis 1
přednášková par. 1
Út 14:00–15:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 311CHCC
Chapters from Contemporary Cinema
přednášková par. 1
Út 15:40–17:15 Jiří DVOŘÁK 308OPR
Ozvučení prostor
přednášková par. 1
Út 19:50–21:25 Marla Beth LAZROE 311VT1
Visual Theory 1
přednášková par. 1
St 09:00–11:25 Ivan KLIMEŠ 373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1
přednášková par. 1
St 11:30–13:55 Veronika KLUSÁKOVÁ 373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1
přednášková par. 1
St 14:50–18:05 Tomáš DVOŘÁK 307DT1
Dějiny a teorie fotografie 1
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP1
Přednášky hostů 1
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP7
Přednášky hostů 7
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP3
Přednášky hostů 3
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF3
Guest Lectures 3
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF1
Guest Lectures 1
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF7
Guest Lectures 7
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP5
Přednášky hostů 5
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP9
Přednášky hostů 9
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF5
Guest Lectures 5
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF9
Guest Lectures 9
přednášková par. 1
Čt 09:00–10:35 Petr SLÁDEČEK 311IIP
Introduction to Intl Film/TV Producing
přednášková par. 1
Čt 10:40–12:15 George Cremaschi 311EEFS1
Essential Elements of Film Sound 1
přednášková par. 1
Čt 12:20–15:35 Bára KOPECKÁ 311REM
Realm of Montage
přednášková par. 1
Čt 15:40–17:15 Hana JANEČKOVÁ 373VU1
Výtvarné umění 1
přednášková par. 1
Čt 17:20–18:55 Dita MALEČKOVÁ 373IS1
Imaginární světy 1
přednášková par. 1
Čt 19:00–21:25 Martin ČIHÁK 311CAF
Czech Avant-garde Film
přednášková par. 1
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
05.10.2019 10:00–18:00 Ondřej ZACH 311MPWM1
Postproduction Workflow Module I (digital)
teacher: Dimitrios Polyzos přednášková par. 1

Rozvrh na letní semestr 2019/2020:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
311CNW
Czech New Wave

DOMINKOVÁ P.
09:00–12:15
(přednášková par. 1)
311FSF1
Film Style and Form 1

DOMINKOVÁ P.
12:20–15:35
(přednášková par. 1)
311SFP2
Short Film Practical Analysis: Directing 2

MAREK P.
19:00–22:15
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Út
306TETE
Televizní technika a technologie

PEŠEK J.
09:00–10:35
(paralelka 1)
305PR2
Právo 2


10:40–12:15
(přednášková par. 1)
311TTS2
Touch the Sound 2

KUDLÁČ J.
14:00–16:25
(paralelka 1)
311INS
Introduction to the Soundtrack

ROSENZVEIG E.
16:30–18:05
(přednášková par. 1)
311SA1
Script Analysis 1

KAJÁNKOVÁ L.
18:10–21:25
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
St
373DCEK2
Přehled dějin české kinematografie 2

CZESANY DVOŘÁKOVÁ T.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
373DSVK2
Přehled dějin světové kinematografie 2

BERNARD J.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
307DT2
Dějiny a teorie fotografie 2

DVOŘÁK T.
14:50–18:05
(přednášková par. 1)
373AS10
Audiovizuální seminář 10

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
373AS2
Audiovizuální seminář 2

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
373AS4
Audiovizuální seminář 4

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
373AS6
Audiovizuální seminář 6

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
373AS8
Audiovizuální seminář 8

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP2
Přednášky hostů 2

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP4
Přednášky hostů 4

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP6
Přednášky hostů 6

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP8
Přednášky hostů 8

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307HP10
Přednášky hostů 10

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF2
Guest Lectures 2

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF4
Guest Lectures 4

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF6
Guest Lectures 6

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF8
Guest Lectures 8

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
307EHPF10
Guest Lectures 10

ŠIMLOVÁ Š.
19:00–20:35
(přednášková par. 1)
Čt
311IIP
Introduction to Intl Film/TV Producing

SLÁDEČEK P.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
311REM
Realm of Montage

KOPECKÁ B.
12:20–15:35
(přednášková par. 1)
373FJG
Film jako droga: mimořádné stavy vědomí ve filmu

PETŘÍKOVÁ L.
15:40–17:15
(paralelka 1)
373IS2
Imaginární světy 2

MALEČKOVÁ D.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)
305SMS
Metodologický seminář pro bakaláře

MORAVEC V.
HOLÝ Z.

19:00–20:35
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Út 09:00–10:35 Josef PEŠEK 306TETE
Televizní technika a technologie
paralelka 1
Út 14:00–16:25 Jakub KUDLÁČ 311TTS2
Touch the Sound 2
paralelka 1
Čt 15:40–17:15 Lea PETŘÍKOVÁ 373FJG
Film jako droga: mimořádné stavy vědomí ve filmu
paralelka 1
Po 09:00–12:15 Petra DOMINKOVÁ 311CNW
Czech New Wave
přednášková par. 1
Po 12:20–15:35 Petra DOMINKOVÁ 311FSF1
Film Style and Form 1
přednášková par. 1
Po 19:00–22:15 Pavel MAREK 311SFP2
Short Film Practical Analysis: Directing 2
přednášková par. 1
Út 10:40–12:15 305PR2
Právo 2
přednášková par. 1
Út 16:30–18:05 Eric ROSENZVEIG 311INS
Introduction to the Soundtrack
přednášková par. 1
Út 18:10–21:25 Lucia KAJÁNKOVÁ 311SA1
Script Analysis 1
přednášková par. 1
St 09:00–11:25 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 373DCEK2
Přehled dějin české kinematografie 2
přednášková par. 1
St 11:30–13:55 Jan BERNARD 373DSVK2
Přehled dějin světové kinematografie 2
přednášková par. 1
St 14:50–18:05 Tomáš DVOŘÁK 307DT2
Dějiny a teorie fotografie 2
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS10
Audiovizuální seminář 10
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS2
Audiovizuální seminář 2
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS4
Audiovizuální seminář 4
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS6
Audiovizuální seminář 6
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS8
Audiovizuální seminář 8
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP2
Přednášky hostů 2
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP4
Přednášky hostů 4
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP6
Přednášky hostů 6
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP8
Přednášky hostů 8
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307HP10
Přednášky hostů 10
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF2
Guest Lectures 2
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF4
Guest Lectures 4
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF6
Guest Lectures 6
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF8
Guest Lectures 8
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Štěpánka ŠIMLOVÁ 307EHPF10
Guest Lectures 10
přednášková par. 1
Čt 09:00–10:35 Petr SLÁDEČEK 311IIP
Introduction to Intl Film/TV Producing
přednášková par. 1
Čt 12:20–15:35 Bára KOPECKÁ 311REM
Realm of Montage
přednášková par. 1
Čt 17:20–18:55 Dita MALEČKOVÁ 373IS2
Imaginární světy 2
přednášková par. 1
Čt 19:00–20:35 Václav MORAVEC
Zdeněk HOLÝ
305SMS
Metodologický seminář pro bakaláře
přednášková par. 1
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
28.02.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 1
29.02.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 1
01.03.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 1
06.03.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 2
07.03.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 2
08.03.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MADA
Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop
paralelka 2
22.02.2020 10:00–17:00 Ondřej ZACH 311MPWM2
Postproduction Workflow Module II (film)
Saturday, Feb 22, 2020, Room 1, D. Polyzos teaching přednášková par. 20