Učebna 1 (FAMU)

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2021/2022:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
373UDAS
Úvod do audiovizuálních studií FAMU

KOŘÍNEK D.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
311WPTS1
Production workshops for PTS 1

Fusek J.
10:40–13:05
(paralelka 1)
305P1
Pitching 1 - KP

ŠVECOVÁ M.
13:10–15:35
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
bude upřesněno
311FSF1
Film Style and Form 1

DOMINKOVÁ P.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)
311SFP1
Short Film Practical Analysis: Directing 1

Poláček V.
19:00–22:15
(přednášková par. 1)
305PTP
Postupy a technologie obrazové postprodukce

KŘEČEK M.
13:10–15:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Út
304FITE
Filmová technika a technologie

MYSLÍK J.
09:00–10:35
(přednášková par. 1)
305PR4
Právo 4

VYSKOČIL F.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
311VTH1
Visual Theory 1

LAZROE M.
19:50–21:25
(přednášková par. 1)
St
373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1

KLIMEŠ I.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1

BERNARD J.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
307DT1
Dějiny a teorie fotografie 1

DVOŘÁK T.
14:50–18:05
(přednášková par. 1)
373AS1
Audiovizuální seminář 1

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(paralelka 1)
373AS3
Audiovizuální seminář 3

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(paralelka 1)
373AS5
Audiovizuální seminář 5

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(paralelka 1)
373AS7
Audiovizuální seminář 7

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(paralelka 1)
373AS9
Audiovizuální seminář 9

KOŘÍNEK D.
19:00–20:35
(paralelka 1)
Čt
311LOC
The Language of Cinema

Fusek J.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
311REM
Realm of Montage

KOPECKÁ B.
12:20–15:35
(přednášková par. 1)
311SAE
Soundtrack Aesthetics

KUDLÁČ J.
15:40–17:15
(přednášková par. 1)
373IS1
Imaginární světy 1

MALEČKOVÁ D.
17:20–18:55
(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 10:40–13:05 Jiří Fusek 311WPTS1
Production workshops for PTS 1
paralelka 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS1
Audiovizuální seminář 1
paralelka 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS3
Audiovizuální seminář 3
paralelka 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS5
Audiovizuální seminář 5
paralelka 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS7
Audiovizuální seminář 7
paralelka 1
St 19:00–20:35 David KOŘÍNEK 373AS9
Audiovizuální seminář 9
paralelka 1
Po 09:00–10:35 David KOŘÍNEK 373UDAS
Úvod do audiovizuálních studií FAMU
přednášková par. 1
Po 13:10–15:35 Marta ŠVECOVÁ 305P1
Pitching 1 - KP
bude upřesněno přednášková par. 1
Po 13:10–15:35 Michal KŘEČEK 305PTP
Postupy a technologie obrazové postprodukce
přednášková par. 1
Po 17:20–18:55 Petra DOMINKOVÁ 311FSF1
Film Style and Form 1
přednášková par. 1
Po 19:00–22:15 Vít Poláček 311SFP1
Short Film Practical Analysis: Directing 1
přednášková par. 1
Út 09:00–10:35 Jiří MYSLÍK 304FITE
Filmová technika a technologie
přednášková par. 1
Út 10:40–12:15 František VYSKOČIL 305PR4
Právo 4
přednášková par. 1
Út 19:50–21:25 Marla Beth LAZROE 311VTH1
Visual Theory 1
přednášková par. 1
St 09:00–11:25 Ivan KLIMEŠ 373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1
přednášková par. 1
St 11:30–13:55 Jan BERNARD 373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1
přednášková par. 1
St 14:50–18:05 Tomáš DVOŘÁK 307DT1
Dějiny a teorie fotografie 1
přednášková par. 1
Čt 09:00–11:25 Jiří Fusek 311LOC
The Language of Cinema
přednášková par. 1
Čt 12:20–15:35 Bára KOPECKÁ 311REM
Realm of Montage
přednášková par. 1
Čt 15:40–17:15 Jakub KUDLÁČ 311SAE
Soundtrack Aesthetics
přednášková par. 1
Čt 17:20–18:55 Dita MALEČKOVÁ 373IS1
Imaginární světy 1
přednášková par. 1

Rozvrh na letní semestr 2021/2022: