Učebna 2 (FAMU)

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2019/2020:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
308TZT4
Teorie zvukové tvorby 4


14:50–16:25
(přednášková par. 1)
311TTS
Touch the Sound

KUDLÁČ J.
18:10–21:25
(paralelka 1)
Út
305PR1
Právo 1

JANEK K.
10:40–12:15
(přednášková par. 1)
od 8.10.
306EF
Elementary film

REICH M.
12:20–14:45
SUDÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
every second week starts 01/10/2019
311TA1
Acting Theories 1

ANGIOLILLO M.
16:30–18:05
(paralelka 2)
St
373DSVK3
Přehled dějin světové kinematografie 3

KLUSÁKOVÁ V.
09:00–13:55
(přednášková par. 1)
311WPTS1
Production workshops for PTS 1

ZACH O.
14:00–16:25
(paralelka 1)
301DD
Vybrané kapitoly z dějin divadla

KYSELOVÁ E.
16:30–18:05
(přednášková par. 1)
311VT1
Visual Theory 1

LAZROE M.
19:50–21:25
(přednášková par. 2)
373SAF
Seminář analýzy filmu

KLUSÁKOVÁ V.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
Čt
702SAB12
Angličtina - středně pokročilí

FOUSTKA K.
09:00–10:30
(paralelka 3)
Předmět je určen výhradně studentům 3. roč. BAK FAMU.
702SAA22
Angličtina - mírně pokročilí

FOUSTKA K.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Předmět je určen výhradně studentům 2. ročníku BAK FAMU.
373NMM1
Myšlení a média 1

FABUŠ P.
13:10–14:45
(přednášková par. 1)
311WAC1
Working with Actors 1

ANGIOLILLO M.
18:10–20:35
(paralelka 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 18:10–21:25 Jakub KUDLÁČ 311TTS
Touch the Sound
paralelka 1
St 14:00–16:25 Ondřej ZACH 311WPTS1
Production workshops for PTS 1
paralelka 1
Čt 10:45–12:15 Karel FOUSTKA 702SAA22
Angličtina - mírně pokročilí
Předmět je určen výhradně studentům 2. ročníku BAK FAMU. paralelka 1
Čt 18:10–20:35 Mary Carmel ANGIOLILLO 311WAC1
Working with Actors 1
paralelka 1
Út 16:30–18:05 Mary Carmel ANGIOLILLO 311TA1
Acting Theories 1
paralelka 2
Čt 09:00–10:30 Karel FOUSTKA 702SAB12
Angličtina - středně pokročilí
Předmět je určen výhradně studentům 3. roč. BAK FAMU. paralelka 3
Po 14:50–16:25 308TZT4
Teorie zvukové tvorby 4
přednášková par. 1
Út 10:40–12:15 Kryštof JANEK 305PR1
Právo 1
od 8.10. přednášková par. 1
Út 12:20–14:45 Michal REICH 306EF
Elementary film
every second week starts 01/10/2019 přednášková par. 1
St 09:00–13:55 Veronika KLUSÁKOVÁ 373DSVK3
Přehled dějin světové kinematografie 3
přednášková par. 1
St 09:00–11:25 Veronika KLUSÁKOVÁ 373SAF
Seminář analýzy filmu
přednášková par. 1
St 16:30–18:05 Eva KYSELOVÁ 301DD
Vybrané kapitoly z dějin divadla
přednášková par. 1
Čt 13:10–14:45 Pavol FABUŠ 373NMM1
Myšlení a média 1
přednášková par. 1
St 19:50–21:25 Marla Beth LAZROE 311VT1
Visual Theory 1
přednášková par. 2
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
18.10.2019 13:30–23:30 311MDRW
Documentary rough-cut workshop dok.incubator
přednášková par. 1
19.10.2019 09:00–17:30 311MDRW
Documentary rough-cut workshop dok.incubator
přednášková par. 1

Rozvrh na letní semestr 2019/2020: