bílý sál

Hartigovský palác

Map

Rozvrh na zimní semestr 2021/2022:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
107MM3
Metodika moderního tance 3

OPAVSKÁ A.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107MEM1
Metodika moderního tance 1

OVSOVÁ L.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107KTP1
Klasický tanec 1 (pedagogika tance)

JANEČEK V.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107KTP1
Klasický tanec 1 (pedagogika tance)

JANEČEK V.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107PI1
Pilates 1

SABONGUI R.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107KTC1
Klasický tanec 1 (choreografie)

JANEČEK V.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107KTT1
Klasický tanec 1 (taneční věda)

JANEČEK V.
14:15–15:45
(paralelka 1)
Út
107CHRE3
Choreografie a režie 3

ELIÁŠOVÁ B.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TEK5
Technika klasického tance 5

KŘENKOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MK5
Metodika klasického tance 5

KŘENKOVÁ M.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107HT1
Historické tance 1

KAZÁROVÁ H.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107MEK7
Metodika klasického tance 7

KŘENKOVÁ M.
14:15–15:45
(paralelka 1)
St
107LTS1
Lidový tanec v proměnách prostoru a času - seminář 1

STAVĚLOVÁ D.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107RCH1
Repertoár pro choreografii 1

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107TEK3
Technika klasického tance 3

KŘENKOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MK3
Metodika klasického tance 3

KŘENKOVÁ M.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107MK3
Metodika klasického tance 3

KŘENKOVÁ M.
16:00–17:30
(paralelka 1)
103JP1
Jevištní pohyb 1

BENONIOVÁ M.
18:00–19:30
(paralelka 10)
107RCH3
Repertoár pro choreografii 3

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
103JP3
Jevištní pohyb 3

BENONIOVÁ M.
18:00–19:30
(paralelka 10)
107RST3
Repertoár současného tance 3

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
103JP5
Jevištní pohyb 5

BENONIOVÁ M.
18:00–19:30
(paralelka 10)
107RST1
Repertoár současného tance 1

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Čt
107RL1
Repertoár lidového tance 1

VLČKOVÁ E.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TLT1
Trénink lidového tance 1

VLČKOVÁ E.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107TKT1
Trénink klasického tance 1

KŘENKOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107UCH1
Úvod do choreografie 1

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHSE3
Choreografický seminář 3

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107RLI3
Repertoár lidového tance 3

VLČKOVÁ E.
09:00–10:30
(paralelka 1)

107LTC1
Lidový tanec 1 (choreografie)

VLČKOVÁ E.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107LTP1
Lidový tanec 1 (pedagogika tance)

VLČKOVÁ E.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107LTT1
Lidový tanec 1 (taneční věda)

VLČKOVÁ E.
09:00–10:30
(paralelka 1)
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 10:45–12:15 Andrea OPAVSKÁ 107MM3
Metodika moderního tance 3
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Libuše OVSOVÁ 107MEM1
Metodika moderního tance 1
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Václav JANEČEK 107KTP1
Klasický tanec 1 (pedagogika tance)
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Václav JANEČEK 107KTC1
Klasický tanec 1 (choreografie)
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Václav JANEČEK 107KTT1
Klasický tanec 1 (taneční věda)
paralelka 1
Po 16:00–17:30 Václav JANEČEK 107KTP1
Klasický tanec 1 (pedagogika tance)
paralelka 1
Po 17:45–19:15 Renata SABONGUI 107PI1
Pilates 1
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107CHRE3
Choreografie a režie 3
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Mahulena KŘENKOVÁ 107TEK5
Technika klasického tance 5
paralelka 1
Út 14:15–15:45 Mahulena KŘENKOVÁ 107MK5
Metodika klasického tance 5
paralelka 1
Út 14:15–15:45 Mahulena KŘENKOVÁ 107MEK7
Metodika klasického tance 7
paralelka 1
Út 16:00–17:30 Helena KAZÁROVÁ 107HT1
Historické tance 1
paralelka 1
St 09:00–10:30 Daniela STAVĚLOVÁ 107LTS1
Lidový tanec v proměnách prostoru a času - seminář 1
paralelka 1
St 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107RCH1
Repertoár pro choreografii 1
paralelka 1
St 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107RCH3
Repertoár pro choreografii 3
paralelka 1
St 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107RST3
Repertoár současného tance 3
paralelka 1
St 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107RST1
Repertoár současného tance 1
paralelka 1
St 12:30–14:00 Mahulena KŘENKOVÁ 107TEK3
Technika klasického tance 3
paralelka 1
St 14:15–15:45 Mahulena KŘENKOVÁ 107MK3
Metodika klasického tance 3
paralelka 1
St 16:00–17:30 Mahulena KŘENKOVÁ 107MK3
Metodika klasického tance 3
paralelka 1
Čt 09:00–10:30 Eva VLČKOVÁ 107RL1
Repertoár lidového tance 1
paralelka 1
Čt 09:00–10:30 Eva VLČKOVÁ 107RLI3
Repertoár lidového tance 3
paralelka 1
Čt 10:45–12:15 Eva VLČKOVÁ 107TLT1
Trénink lidového tance 1
paralelka 1
Čt 12:30–14:00 Mahulena KŘENKOVÁ 107TKT1
Trénink klasického tance 1
paralelka 1
Čt 16:00–17:30 Jan KODET 107UCH1
Úvod do choreografie 1
paralelka 1
Čt 17:45–19:15 Jan KODET 107CHSE3
Choreografický seminář 3
paralelka 1
09:00–10:30 Eva VLČKOVÁ 107LTC1
Lidový tanec 1 (choreografie)
paralelka 1
09:00–10:30 Eva VLČKOVÁ 107LTP1
Lidový tanec 1 (pedagogika tance)
paralelka 1
09:00–10:30 Eva VLČKOVÁ 107LTT1
Lidový tanec 1 (taneční věda)
paralelka 1
St 18:00–19:30 Marcela BENONIOVÁ 103JP1
Jevištní pohyb 1
paralelka 10
St 18:00–19:30 Marcela BENONIOVÁ 103JP3
Jevištní pohyb 3
paralelka 10
St 18:00–19:30 Marcela BENONIOVÁ 103JP5
Jevištní pohyb 5
paralelka 10
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
25.09.2021 17:00–20:15 Lucie DERCSÉNYIOVÁ 107LAP1
Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1
paralelka 1
26.09.2021 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
26.09.2021 11:15–12:45 Marie FRIČOVÁ
Eva VLČKOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
26.09.2021 13:30–15:00 Eva VLČKOVÁ
Marie FRIČOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
30.10.2021 17:00–18:30 Lucie DERCSÉNYIOVÁ 107LAP1
Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1
paralelka 1
31.10.2021 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
31.10.2021 11:15–12:45 Marie FRIČOVÁ
Eva VLČKOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
31.10.2021 13:30–15:00 Eva VLČKOVÁ
Marie FRIČOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
27.11.2021 17:00–18:30 Lucie DERCSÉNYIOVÁ 107LAP1
Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1
paralelka 1
28.11.2021 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
28.11.2021 11:15–12:45 Marie FRIČOVÁ
Eva VLČKOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
28.11.2021 13:30–15:00 Eva VLČKOVÁ
Marie FRIČOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
18.12.2021 17:00–18:30 Lucie DERCSÉNYIOVÁ 107LAP1
Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1
paralelka 1
19.12.2021 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
19.12.2021 11:15–12:45 Marie FRIČOVÁ
Eva VLČKOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
19.12.2021 13:30–15:00 Eva VLČKOVÁ
Marie FRIČOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
29.01.2022 17:00–18:30 Lucie DERCSÉNYIOVÁ 107LAP1
Labanova analýza pohybu/Tanečně pohybová terapie 1
paralelka 1
30.01.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
30.01.2022 11:15–12:45 Marie FRIČOVÁ
Eva VLČKOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
30.01.2022 13:30–15:00 Eva VLČKOVÁ
Marie FRIČOVÁ
107KMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1

Rozvrh na letní semestr 2021/2022: