Projekce FAMU

Lažanský palác

Rozvrh na zimní semestr 2022/2023:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
304KOPR5
Kameramanské oborové projekce 5

MAREK D.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
304KOPRO1
Kameramanské oborové projekce 1

SYSEL T.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
304CSC
Screening for Cinematographers

SYSEL T.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
Út
311CIRM
Circulating within The Modern Cinematic Image

RORABACK E.
08:30–11:25
(přednášková par. 1)
302SAV1
Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 1

VALAK R.
12:20–14:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
302PAF1
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 1

KADRNKA V.
15:00–18:15
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
302SAV3
Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 3

VALAK R.
12:20–14:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 2)
302PAF3
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 3

KADRNKA V.
15:00–18:15
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 2)
302PAF5
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 1

KADRNKA V.
15:00–18:15
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 3)
302PAF7
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 3

KADRNKA V.
15:00–18:15
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 4)
302PRR1
Projekce KR 1

BOUDA M.
18:10–20:35
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
302PRR3
Projekce KR 3

BOUDA M.
18:10–20:35
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 2)
302PRR5
Projekce KR 5

BOUDA M.
18:10–20:35
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 3)
302PRR7
Projekce KR 7

BOUDA M.
18:10–20:35
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 4)
302PRR9
Projekce KR 9

BOUDA M.
18:10–20:35
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 5)
306OS3
Oborový seminář KSS 3

DORUŠKA T.
18:10–21:25
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
1 x za 14 dní
306OSE1
Oborový seminář 1

DORUŠKA T.
18:10–21:25
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
1 x za 14 dní
306OSE7
Oborový seminář 7

DORUŠKA T.
18:10–21:25
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
1 x za 14 dní
306OSE3
Oborový seminář 3

DORUŠKA T.
18:10–21:25
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
1 x za 14 dní
306OSE9
Oborový seminář 9

DORUŠKA T.
18:10–21:25
LICHÝ TÝDEN

(paralelka 1)
1 x za 14 dní
St
373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1

BERNARD J.
09:00–11:25
(přednášková par. 1)
373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1

KLIMEŠ I.
11:30–13:55
(přednášková par. 1)
373DNM1
Dějiny nových médií 1

BLAŽÍČEK M.
14:50–18:05
(přednášková par. 1)
308OS1
Oborový seminář KZT 1

LAPČÍK R.
18:10–19:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
308OS3
Oborový seminář KZT 3

LAPČÍK R.
18:10–19:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
308OS5
Oborový seminář KZT 5

LAPČÍK R.
18:10–19:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
308OS7
Oborový seminář KZT 7

LAPČÍK R.
18:10–19:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
308OS9
Oborový seminář KZT 9

LAPČÍK R.
18:10–19:45
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
373AS1
Audiovizuální seminář 1

KLUSÁKOVÁ V.
19:00–20:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
373AS3
Audiovizuální seminář 3

KLUSÁKOVÁ V.
19:00–20:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
373AS5
Audiovizuální seminář 5

KLUSÁKOVÁ V.
19:00–20:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
373AS7
Audiovizuální seminář 7

KLUSÁKOVÁ V.
19:00–20:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
373AS9
Audiovizuální seminář 9

KLUSÁKOVÁ V.
19:00–20:35
LICHÝ TÝDEN

(přednášková par. 1)
Čt
307EPC1
Picture and its context 1

BABUŠČÁK L.
09:50–12:15
(přednášková par. 1)
hybridní vyuka
301LF1
Literatura ve filmu 1

MRAVCOVÁ M.
16:00–17:30
SUDÝ TÝDEN

(paralelka 1)
Předmět se koná KAŽDÝ TÝDEN. V liché týdny probíhají semináře, v sudé týdny projekce filmových děl.
300MASAP
Autorské smlouvy v audiovizuální praxi

DAVID I.
16:00–19:00
(přednášková par. 1)

Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Út 12:20–14:45 Radim VALAK 302SAV1
Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 1
paralelka 1
Út 18:10–20:35 Marek BOUDA 302PRR1
Projekce KR 1
paralelka 1
Út 18:10–21:25 Tomáš DORUŠKA 306OS3
Oborový seminář KSS 3
1 x za 14 dní paralelka 1
Út 18:10–21:25 Tomáš DORUŠKA 306OSE1
Oborový seminář 1
1 x za 14 dní paralelka 1
Út 18:10–21:25 Tomáš DORUŠKA 306OSE7
Oborový seminář 7
1 x za 14 dní paralelka 1
Út 18:10–21:25 Tomáš DORUŠKA 306OSE3
Oborový seminář 3
1 x za 14 dní paralelka 1
Út 18:10–21:25 Tomáš DORUŠKA 306OSE9
Oborový seminář 9
1 x za 14 dní paralelka 1
St 18:10–19:45 Radim LAPČÍK 308OS1
Oborový seminář KZT 1
paralelka 1
St 18:10–19:45 Radim LAPČÍK 308OS3
Oborový seminář KZT 3
paralelka 1
St 18:10–19:45 Radim LAPČÍK 308OS5
Oborový seminář KZT 5
paralelka 1
St 18:10–19:45 Radim LAPČÍK 308OS7
Oborový seminář KZT 7
paralelka 1
St 18:10–19:45 Radim LAPČÍK 308OS9
Oborový seminář KZT 9
paralelka 1
Čt 16:00–17:30 Marie MRAVCOVÁ 301LF1
Literatura ve filmu 1
Předmět se koná KAŽDÝ TÝDEN. V liché týdny probíhají semináře, v sudé týdny projekce filmových děl. paralelka 1
Út 12:20–14:45 Radim VALAK 302SAV3
Scénografické aspekty a výprava ve světové kinematografii 3
paralelka 2
Út 18:10–20:35 Marek BOUDA 302PRR3
Projekce KR 3
paralelka 2
Út 18:10–20:35 Marek BOUDA 302PRR5
Projekce KR 5
paralelka 3
Út 18:10–20:35 Marek BOUDA 302PRR7
Projekce KR 7
paralelka 4
Út 18:10–20:35 Marek BOUDA 302PRR9
Projekce KR 9
paralelka 5
Po 09:00–11:25 Diviš MAREK 304KOPR5
Kameramanské oborové projekce 5
přednášková par. 1
Po 11:30–13:55 Tomáš SYSEL 304KOPRO1
Kameramanské oborové projekce 1
přednášková par. 1
Po 11:30–13:55 Tomáš SYSEL 304CSC
Screening for Cinematographers
přednášková par. 1
Út 08:30–11:25 Erik Sherman RORABACK 311CIRM
Circulating within The Modern Cinematic Image
přednášková par. 1
Út 15:00–18:15 Václav KADRNKA 302PAF1
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 1
přednášková par. 1
St 09:00–11:25 Jan BERNARD 373DSVK1
Přehled dějin světové kinematografie 1
přednášková par. 1
St 11:30–13:55 Ivan KLIMEŠ 373DCEK1
Přehled dějin české kinematografie 1
přednášková par. 1
St 14:50–18:05 Martin BLAŽÍČEK 373DNM1
Dějiny nových médií 1
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 373AS1
Audiovizuální seminář 1
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 373AS3
Audiovizuální seminář 3
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 373AS5
Audiovizuální seminář 5
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 373AS7
Audiovizuální seminář 7
přednášková par. 1
St 19:00–20:35 Veronika KLUSÁKOVÁ 373AS9
Audiovizuální seminář 9
přednášková par. 1
Čt 09:50–12:15 Ladislav BABUŠČÁK 307EPC1
Picture and its context 1
hybridní vyuka přednášková par. 1
Čt 16:00–19:00 Ivan DAVID 300MASAP
Autorské smlouvy v audiovizuální praxi
přednášková par. 1
Út 15:00–18:15 Václav KADRNKA 302PAF3
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 3
přednášková par. 2
Út 15:00–18:15 Václav KADRNKA 302PAF5
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 1
přednášková par. 3
Út 15:00–18:15 Václav KADRNKA 302PAF7
Projekce současného autorského filmu - filmová řeč 3
přednášková par. 4
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
18.01.2022 09:00–16:00 Tereza CZESANY DVOŘÁKOVÁ 305MWR
Writer’s room – the space for the collaboration and co-development
The guest lecturer is Barbora Námerová, a graduate of FAMU scriptwriting department. Barbora is an acclaimed script writer. The films on which she collaborated with the director Tereza Nvotová premiered at festivals such as Locarno FF and Rotterdam FF and won over 20 prizes. She is an alumnus of Serial Eyes- Europe's premier postgraduate training programme for television writers and producers organized by Germany's leading film school DFFB in Berlin. přednášková par. 1
06.10.2022 13:10–15:35 Marta ŠVECOVÁ 305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1
20.10.2022 13:10–15:35 Marta ŠVECOVÁ
Lukáš KOKEŠ
305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1
03.11.2022 13:10–15:35
Marta ŠVECOVÁ
305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1
11.11.2022 10:00–16:00 Vladimír HENDRICH 373MRWF
Jiný Rainer Werner Fassbinder
přednášková par. 1
01.12.2022 13:10–15:35 Tereza BRDEČKOVÁ
Martin VANDAS
305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1
15.12.2022 13:10–15:35 Jiří KONEČNÝ
Marta ŠVECOVÁ
305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1
05.01.2023 13:10–15:35 Marta ŠVECOVÁ 305P1
Pitching 1 - KP
přednášková par. 1

Rozvrh na letní semestr 2022/2023: