černý sál

Hartigovský palác

Map

Rozvrh na zimní semestr 2022/2023:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
107TST1
Trénink současného tance 1

OPAVSKÁ A.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107PPRO1
Pedagogický proseminář 1

OPAVSKÁ A.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107MES3
Metodika současného tance 3

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107TEM1
Technika moderního tance 1

OVSOVÁ L.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107MEM1
Metodika moderního tance 1

OVSOVÁ L.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107UP1
Úvod do taneční pedagogiky 1

JANEČEK V.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107PSST3
Pedagogický seminář současného tance 3

OPAVSKÁ A.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107MM3
Metodika moderního tance 3

OVSOVÁ L.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107MM3
Metodika moderního tance 3

OPAVSKÁ A.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Út
107TMST1
Trénink moderního a současného tance 1

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107DMMT1
Didaktika a metodika MST 1

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107CHPRA1
Choreografická praxe 1

ARENBERGEROVÁ H.
ELIÁŠOVÁ B.

12:30–14:00
(paralelka 1)
107LTS1
Lidový tanec v proměnách prostoru a času - seminář 1

STAVĚLOVÁ D.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107TEK1
Technika klasického tance 1

KRUPIČKOVÁ T.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107MEK1
Metodika klasického tance 1

KRUPIČKOVÁ T.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107TMS1
Trénink moderního a současného tance 1

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107VDM1
Výběrová didaktika a metodika 1

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107RST3
Repertoár současného tance 3

ARENBERGEROVÁ H.
12:30–14:00
(paralelka 1)
St
107TEM3
Technika moderního tance 3

ŠIMŮNKOVÁ L.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TLT1
Trénink lidového tance 1

VLČKOVÁ E.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107KNT1
Kinetografie 1

GREMLICOVÁ D.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107PSM1
Pedagogický seminář moderního tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107CHOS5
Choreografický seminář 5

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHRE3
Choreografie a režie 3

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107PSK1
Pedagogický seminář klasického tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107PSL1
Pedagogický seminář lidového tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
Čt
107CHSE1
Choreografický seminář 1

JANDOVÁ M.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107DMLT1
Didaktika a metodika LT 1

VRBATOVÁ FRIČOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107ML3
Metodika lidového tance 3

VRBATOVÁ FRIČOVÁ M.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107ZCH1
Základy choreografie 1

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHSE3
Choreografický seminář 3

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107VDM1
Výběrová didaktika a metodika 1

VRBATOVÁ FRIČOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)

107UCHO1
Úvod do choreografie 1

ELIÁŠOVÁ B.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TIS1
Taneční improvizace - seminář 1

ELIÁŠOVÁ B.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107ZCH3
Základy choreografie 3

ELIÁŠOVÁ B.
12:30–14:00
(paralelka 1)
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 09:00–10:30 Andrea OPAVSKÁ 107TST1
Trénink současného tance 1
paralelka 1
Po 10:45–12:15 Andrea OPAVSKÁ 107PPRO1
Pedagogický proseminář 1
paralelka 1
Po 10:45–12:15 Andrea OPAVSKÁ 107PSST3
Pedagogický seminář současného tance 3
paralelka 1
Po 10:45–12:15 Andrea OPAVSKÁ 107MM3
Metodika moderního tance 3
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107MES3
Metodika současného tance 3
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Libuše OVSOVÁ 107TEM1
Technika moderního tance 1
paralelka 1
Po 16:00–17:30 Libuše OVSOVÁ 107MEM1
Metodika moderního tance 1
paralelka 1
Po 16:00–17:30 Libuše OVSOVÁ 107MM3
Metodika moderního tance 3
paralelka 1
Po 17:45–19:15 Václav JANEČEK 107UP1
Úvod do taneční pedagogiky 1
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107TMST1
Trénink moderního a současného tance 1
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107TMS1
Trénink moderního a současného tance 1
paralelka 1
Út 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107DMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
Út 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107VDM1
Výběrová didaktika a metodika 1
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Helena ARENBERGEROVÁ
Bohumíra ELIÁŠOVÁ
107CHPRA1
Choreografická praxe 1
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Helena ARENBERGEROVÁ 107RST3
Repertoár současného tance 3
paralelka 1
Út 14:15–15:45 Daniela STAVĚLOVÁ 107LTS1
Lidový tanec v proměnách prostoru a času - seminář 1
paralelka 1
Út 16:00–17:30 Tereza KRUPIČKOVÁ 107TEK1
Technika klasického tance 1
paralelka 1
Út 17:45–19:15 Tereza KRUPIČKOVÁ 107MEK1
Metodika klasického tance 1
paralelka 1
St 09:00–10:30 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107TEM3
Technika moderního tance 3
paralelka 1
St 10:45–12:15 Eva VLČKOVÁ 107TLT1
Trénink lidového tance 1
paralelka 1
St 12:30–14:00 Dorota GREMLICOVÁ 107KNT1
Kinetografie 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSM1
Pedagogický seminář moderního tance 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSK1
Pedagogický seminář klasického tance 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSL1
Pedagogický seminář lidového tance 1
paralelka 1
St 16:00–17:30 Jan KODET 107CHOS5
Choreografický seminář 5
paralelka 1
St 17:45–19:15 Jan KODET 107CHRE3
Choreografie a režie 3
paralelka 1
Čt 09:00–10:30 Markéta JANDOVÁ 107CHSE1
Choreografický seminář 1
paralelka 1
Čt 12:30–14:00 Marie VRBATOVÁ FRIČOVÁ 107DMLT1
Didaktika a metodika LT 1
paralelka 1
Čt 12:30–14:00 Marie VRBATOVÁ FRIČOVÁ 107VDM1
Výběrová didaktika a metodika 1
paralelka 1
Čt 14:15–15:45 Marie VRBATOVÁ FRIČOVÁ 107ML3
Metodika lidového tance 3
paralelka 1
Čt 16:00–17:30 Jan KODET 107ZCH1
Základy choreografie 1
paralelka 1
Čt 17:45–19:15 Jan KODET 107CHSE3
Choreografický seminář 3
paralelka 1
09:00–10:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107UCHO1
Úvod do choreografie 1
paralelka 1
10:45–12:15 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107TIS1
Taneční improvizace - seminář 1
paralelka 1
12:30–14:00 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107ZCH3
Základy choreografie 3
paralelka 1

Rozvrh na letní semestr 2022/2023: