černý sál

Hartigovský palác

Map

Rozvrh na zimní semestr 2021/2022:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
107TST1
Trénink současného tance 1

OPAVSKÁ A.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TEM1
Technika moderního tance 1

OVSOVÁ L.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107PPR1
Pedagogický proseminář 1

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MES3
Metodika současného tance 3

OPAVSKÁ A.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107CHPR1
Choreografický proseminář 1

HOLÁNKOVÁ L.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHS5
Choreografický seminář 5

HOLÁNKOVÁ L.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107TES1
Technika současného tance 1

OPAVSKÁ A.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107PSST1
Pedagogický seminář současného tance 1

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MES1
Metodika současného tance 1

OPAVSKÁ A.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107PSST3
Pedagogický seminář současného tance 3

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
Út
107MTP1
Moderní tanec 1 (pedagogika tance)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107MTP1
Moderní tanec 1 (pedagogika tance)

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107CHSE3
Choreografický seminář 3

HOLÁNKOVÁ L.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107TEK1
Technika klasického tance 1

KRUPIČKOVÁ T.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107MEK1
Metodika klasického tance 1

KRUPIČKOVÁ T.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107MTC1
Moderní tanec 1 (choreografie)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107MTT1
Moderní tanec 1 (taneční věda)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
St
107TEM3
Technika moderního tance 3

ŠIMŮNKOVÁ L.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107MM3
Metodika moderního tance 3

OVSOVÁ L.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107KNT1
Kinetografie 1

GREMLICOVÁ D.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107PSM1
Pedagogický seminář moderního tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107CHRE1
Choreografie a režie 1

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHSE7
Choreografický seminář 7

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107PSK1
Pedagogický seminář klasického tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107PSL1
Pedagogický seminář lidového tance 1

BÁRTOVÁ R.
14:15–15:45
(paralelka 1)
Čt
107CHX1
Základy choreografie pro pedagogiku a taneční vědu 1

KODET J.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107DTV1
Didaktika taneční výchovy 1

LÖSSL J.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107HV1
Hlasová výchova 1

ŠEDOVÁ K.
12:30–14:00
(paralelka 1)

107ZCH1
Základy choreografie 1

ELIÁŠOVÁ B.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TIS1
Taneční improvizace - seminář 1

ELIÁŠOVÁ B.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 09:00–10:30 Andrea OPAVSKÁ 107TST1
Trénink současného tance 1
paralelka 1
Po 09:00–10:30 Andrea OPAVSKÁ 107TES1
Technika současného tance 1
paralelka 1
Po 10:45–12:15 Libuše OVSOVÁ 107TEM1
Technika moderního tance 1
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PPR1
Pedagogický proseminář 1
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PSST1
Pedagogický seminář současného tance 1
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PSST3
Pedagogický seminář současného tance 3
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Andrea OPAVSKÁ 107MES3
Metodika současného tance 3
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Andrea OPAVSKÁ 107MES1
Metodika současného tance 1
paralelka 1
Po 16:00–17:30 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHPR1
Choreografický proseminář 1
paralelka 1
Po 17:45–19:15 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHS5
Choreografický seminář 5
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTP1
Moderní tanec 1 (pedagogika tance)
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTC1
Moderní tanec 1 (choreografie)
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTT1
Moderní tanec 1 (taneční věda)
paralelka 1
Út 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTP1
Moderní tanec 1 (pedagogika tance)
paralelka 1
Út 14:15–15:45 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHSE3
Choreografický seminář 3
paralelka 1
Út 16:00–17:30 Tereza KRUPIČKOVÁ 107TEK1
Technika klasického tance 1
paralelka 1
Út 17:45–19:15 Tereza KRUPIČKOVÁ 107MEK1
Metodika klasického tance 1
paralelka 1
St 09:00–10:30 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107TEM3
Technika moderního tance 3
paralelka 1
St 10:45–12:15 Libuše OVSOVÁ 107MM3
Metodika moderního tance 3
paralelka 1
St 12:30–14:00 Dorota GREMLICOVÁ 107KNT1
Kinetografie 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSM1
Pedagogický seminář moderního tance 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSK1
Pedagogický seminář klasického tance 1
paralelka 1
St 14:15–15:45 Renata BÁRTOVÁ 107PSL1
Pedagogický seminář lidového tance 1
paralelka 1
St 16:00–17:30 Jan KODET 107CHRE1
Choreografie a režie 1
paralelka 1
St 17:45–19:15 Jan KODET 107CHSE7
Choreografický seminář 7
paralelka 1
Čt 09:00–10:30 Jan KODET 107CHX1
Základy choreografie pro pedagogiku a taneční vědu 1
paralelka 1
Čt 10:45–12:15 Jiří LÖSSL 107DTV1
Didaktika taneční výchovy 1
paralelka 1
Čt 12:30–14:00 Klára ŠEDOVÁ 107HV1
Hlasová výchova 1
paralelka 1
09:00–10:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107ZCH1
Základy choreografie 1
paralelka 1
10:45–12:15 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107TIS1
Taneční improvizace - seminář 1
paralelka 1
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
24.09.2021 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI1
Taneční improvizace 1
paralelka 1
24.09.2021 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH1
Základy choreografie pro pedagogiku 1
paralelka 1
26.09.2021 09:30–11:00 Jiří LÖSSL 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
26.09.2021 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
26.09.2021 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
26.09.2021 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD1
Taneční výchova dětí 1
paralelka 1
29.10.2021 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI1
Taneční improvizace 1
paralelka 1
29.10.2021 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH1
Základy choreografie pro pedagogiku 1
paralelka 1
31.10.2021 09:30–11:00 Jiří LÖSSL 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
31.10.2021 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
31.10.2021 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
31.10.2021 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD1
Taneční výchova dětí 1
paralelka 1
26.11.2021 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI1
Taneční improvizace 1
paralelka 1
26.11.2021 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH1
Základy choreografie pro pedagogiku 1
paralelka 1
28.11.2021 09:30–11:00 Jiří LÖSSL 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
28.11.2021 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
28.11.2021 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
28.11.2021 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD1
Taneční výchova dětí 1
paralelka 1
17.12.2021 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI1
Taneční improvizace 1
paralelka 1
17.12.2021 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH1
Základy choreografie pro pedagogiku 1
paralelka 1
19.12.2021 09:30–11:00 Jiří LÖSSL 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
19.12.2021 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
19.12.2021 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
19.12.2021 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD1
Taneční výchova dětí 1
paralelka 1
28.01.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI1
Taneční improvizace 1
paralelka 1
28.01.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH1
Základy choreografie pro pedagogiku 1
paralelka 1
30.01.2022 09:30–11:00 Jiří LÖSSL 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
30.01.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT1
Didaktika a metodika MST 1
paralelka 1
30.01.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV1
Didaktika a metodika TaV 1
paralelka 1
30.01.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD1
Taneční výchova dětí 1
paralelka 1

Rozvrh na letní semestr 2021/2022:

06:00–08:0008:00–10:0010:00–12:0012:00–14:0014:00–16:0016:00–18:0018:00–20:0020:00–22:0022:00–24:00
Po
107TST2
Trénink současného tance 2

OPAVSKÁ A.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TEM2
Technika moderního tance 2

OVSOVÁ L.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107PPR2
Pedagogický proseminář 2

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MES4
Metodika současného tance 4

OPAVSKÁ A.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107CHPR2
Choreografický proseminář 2

HOLÁNKOVÁ L.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHS6
Choreografický seminář 6

HOLÁNKOVÁ L.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107TES2
Technika současného tance 2

OPAVSKÁ A.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107PSST2
Pedagogický seminář současného tance 2

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MES2
Metodika současného tance 2

OPAVSKÁ A.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107PSST4
Pedagogický seminář současného tance 4

OPAVSKÁ A.
12:30–14:00
(paralelka 1)
Út
107MTC2
Moderní tanec 2 (choreografie)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107MTP2
Moderní tanec 2 (pedagogika tance)

ARENBERGEROVÁ H.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107TEL2
Technika lidového tance 2

FRIČOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107CHSE4
Choreografický seminář 4

HOLÁNKOVÁ L.
14:15–15:45
(paralelka 1)
107TEK2
Technika klasického tance 2

KRUPIČKOVÁ T.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107MEK2
Metodika klasického tance 2

KRUPIČKOVÁ T.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107MTP2
Moderní tanec 2 (pedagogika tance)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TEL4
Technika lidového tance 4

FRIČOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107MTT2
Moderní tanec 2 (taneční věda)

ARENBERGEROVÁ H.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TEL6
Technika lidového tance 6

FRIČOVÁ M.
12:30–14:00
(paralelka 1)
St
107TEM4
Technika moderního tance 4

ŠIMŮNKOVÁ L.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107MEM4
Metodika moderního tance 4

OVSOVÁ L.
10:45–12:15
(paralelka 1)
107KNT2
Kinetografie 2

GREMLICOVÁ D.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107CHRE2
Choreografie a režie 2

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHSE8
Choreografický seminář 8

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)
107VMM4
Výběrová metodika moderního tance 4

OVSOVÁ L.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Čt
107HV2
Hlasová výchova 2

ŠEDOVÁ K.
12:30–14:00
(paralelka 1)
107UCH2
Úvod do choreografie 2

KODET J.
16:00–17:30
(paralelka 1)
107CHSE4
Choreografický seminář 4

KODET J.
17:45–19:15
(paralelka 1)

107ZCH2
Základy choreografie 2

ELIÁŠOVÁ B.
09:00–10:30
(paralelka 1)
107TIS2
Taneční improvizace - seminář 2

ELIÁŠOVÁ B.
10:45–12:15
(paralelka 1)
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
Po 09:00–10:30 Andrea OPAVSKÁ 107TST2
Trénink současného tance 2
paralelka 1
Po 09:00–10:30 Andrea OPAVSKÁ 107TES2
Technika současného tance 2
paralelka 1
Po 10:45–12:15 Libuše OVSOVÁ 107TEM2
Technika moderního tance 2
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PPR2
Pedagogický proseminář 2
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PSST2
Pedagogický seminář současného tance 2
paralelka 1
Po 12:30–14:00 Andrea OPAVSKÁ 107PSST4
Pedagogický seminář současného tance 4
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Andrea OPAVSKÁ 107MES4
Metodika současného tance 4
paralelka 1
Po 14:15–15:45 Andrea OPAVSKÁ 107MES2
Metodika současného tance 2
paralelka 1
Po 16:00–17:30 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHPR2
Choreografický proseminář 2
paralelka 1
Po 17:45–19:15 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHS6
Choreografický seminář 6
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTC2
Moderní tanec 2 (choreografie)
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTP2
Moderní tanec 2 (pedagogika tance)
paralelka 1
Út 09:00–10:30 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTT2
Moderní tanec 2 (taneční věda)
paralelka 1
Út 10:45–12:15 Helena ARENBERGEROVÁ 107MTP2
Moderní tanec 2 (pedagogika tance)
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Marie FRIČOVÁ 107TEL2
Technika lidového tance 2
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Marie FRIČOVÁ 107TEL4
Technika lidového tance 4
paralelka 1
Út 12:30–14:00 Marie FRIČOVÁ 107TEL6
Technika lidového tance 6
paralelka 1
Út 14:15–15:45 Lucie HOLÁNKOVÁ 107CHSE4
Choreografický seminář 4
paralelka 1
Út 16:00–17:30 Tereza KRUPIČKOVÁ 107TEK2
Technika klasického tance 2
paralelka 1
Út 17:45–19:15 Tereza KRUPIČKOVÁ 107MEK2
Metodika klasického tance 2
paralelka 1
St 09:00–10:30 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107TEM4
Technika moderního tance 4
paralelka 1
St 10:45–12:15 Libuše OVSOVÁ 107MEM4
Metodika moderního tance 4
paralelka 1
St 10:45–12:15 Libuše OVSOVÁ 107VMM4
Výběrová metodika moderního tance 4
paralelka 1
St 12:30–14:00 Dorota GREMLICOVÁ 107KNT2
Kinetografie 2
paralelka 1
St 16:00–17:30 Jan KODET 107CHRE2
Choreografie a režie 2
paralelka 1
St 17:45–19:15 Jan KODET 107CHSE8
Choreografický seminář 8
paralelka 1
Čt 12:30–14:00 Klára ŠEDOVÁ 107HV2
Hlasová výchova 2
paralelka 1
Čt 16:00–17:30 Jan KODET 107UCH2
Úvod do choreografie 2
paralelka 1
Čt 17:45–19:15 Jan KODET 107CHSE4
Choreografický seminář 4
paralelka 1
09:00–10:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107ZCH2
Základy choreografie 2
paralelka 1
10:45–12:15 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107TIS2
Taneční improvizace - seminář 2
paralelka 1
Datum Den Čas Vyučující Předmět Poznámky Č. paralelky
25.02.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI2
Taneční improvizace 2
paralelka 1
25.02.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH2
Základy choreografie pro pedagogiku 2
paralelka 1
27.02.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
27.02.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
27.02.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV2
Didaktika a metodika TaV 2
paralelka 1
27.02.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD2
Taneční výchova dětí 2
paralelka 1
25.03.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI2
Taneční improvizace 2
paralelka 1
25.03.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH2
Základy choreografie pro pedagogiku 2
paralelka 1
27.03.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
27.03.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
27.03.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV2
Didaktika a metodika TaV 2
paralelka 1
27.03.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD2
Taneční výchova dětí 2
paralelka 1
22.04.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI2
Taneční improvizace 2
paralelka 1
22.04.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH2
Základy choreografie pro pedagogiku 2
paralelka 1
24.04.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
24.04.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
24.04.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV2
Didaktika a metodika TaV 2
paralelka 1
24.04.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD2
Taneční výchova dětí 2
paralelka 1
27.05.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI2
Taneční improvizace 2
paralelka 1
27.05.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH2
Základy choreografie pro pedagogiku 2
paralelka 1
29.05.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
29.05.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
29.05.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV2
Didaktika a metodika TaV 2
paralelka 1
29.05.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD2
Taneční výchova dětí 2
paralelka 1
17.06.2022 14:15–15:45 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KTI2
Taneční improvizace 2
paralelka 1
17.06.2022 16:00–17:30 Bohumíra ELIÁŠOVÁ 107KZCH2
Základy choreografie pro pedagogiku 2
paralelka 1
19.06.2022 09:30–11:00 Lucie ŠIMŮNKOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
19.06.2022 11:15–12:45 Libuše OVSOVÁ 107KMMT2
Didaktika a metodika MST 2
paralelka 1
19.06.2022 13:30–15:00 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KMTV2
Didaktika a metodika TaV 2
paralelka 1
19.06.2022 15:15–16:45 Lucie HLAVÁČKOVÁ 107KTVD2
Taneční výchova dětí 2
paralelka 1